مشاوره مالیاتی

جهت رزرو جلسه مشاوره برو پایین صفحه

اگر شما صاحب کسب و کار یا حسابدار آن باشید، حتماً نیاز به حضور شخص یا تیمی از متخصصین را احساس کردید تا بتوانید مسائل مالیاتی خود را از آن‌ها بپرسید و با استفاده از راهنمایی‌ آن‌ها پرونده‌های مالیاتی خود را به بهترین نحو مدیریت کنید. این افراد مشاوران مالیاتی هستند که با تسلط بر قوانین مالیاتی به شما مشاوره می‌دهند. در ادامه به معرفی انواع روش‌های مشاوره مالیاتی می‌پردازیم.

 

مشاوره حضوری

در این روش پس از تکمیل فرم و انجام عملیات ثبت سفارش ، کارشناس مربوطه در اسرع وقت جهت تنظیم جلسه با شما تماس گرفته و زمان و تاریخ جلسه مشاوره را جهت حضور در دفتر مشاوره مالیاتی هماهنگ خواهد کرد.
در مشاوره حضوری، مشاور مالیاتی حضور دارد و می‌تواند شخصاً پرونده مالیاتی شما را بررسی نماید و سوالات شما را به بهترین شکل ممکن پاسخ داده و راهکارهای مناسبی را ارائه می‌‌دهد. مشاور مالیاتی در صورت نیاز می‌تواند لایحه دفاعیه مالیاتی نیز برای شما تنظیم نماید.

مزایا:

برگزاری سریع جلسه برگزاری جلسه
بررسی دقیق اوراق و پرونده‌ی مالیاتی توسط مشاور
امکان تحریر لایحه دفاعیه
وکالت در پرونده
دقت نظر بالا در مشاوره ارائه شده

معایب:

الزام به حضور در دفتر مشاور مالیاتی

مشاوره تلفنی

مشاوره مالیاتی تلفنی در حال حاضر با توجه به محدودیتهای کرونایی یکی از روش‌های ارائه مشاوره می‌باشد که شما برای دریافت این نوع مشاوره می‌توانید
ابتدا از طریق فرم پایین اقدام به ثبت سفارش کرده تا کارشناسان ما دراسرع وقت جهت هماهنگی جلسه مشاوره با شما تماس حاصل فرمایند .

مزایا:

عدم پرداخت هزینه ایاب و ذهاب
عدم صرف زمان جهت مراجعه حضوری به دفتر مشاور مالیاتی

معایب:

عدم امکان بررسی اوراق و پرونده مالیاتی توسط مشاور

مشاوره سالانه

این نوع مشاوره به صورت قراردادی میباشد در این روش مشاور مالیاتی در کنار مجموعه و تیم حسابداری شما حضور داشته و پاسخگوی چالشها و موارد مالیاتی فعالیت و کسب و کار شما خواهد بود جهت دریافت این خدمات ابتدا فرم مربوطه تکمیل و پس از ثبت درخواست کارشناسان مجموعه جهت هماهنگی جلسه قرارداد با شما تماس خواهند گرفت

مزایا:

مشاور داشته باشید تا نیاز به وکیل نداشته باشید

C

ثبت درخواست مشاوره 

Loading...

 

چت آنلاین